גולה סלאם
29.8
גולה פ"ת
גולה- מתחם תרבות ופנאי, שמואל הנגיד, פתח תקווה, ישראל | כ"ח אב תשע"ט 29.08.2019 | 20:30
שניות
דקות
שעות
ימים
גולה סלאם


סוגרים את הקיץ, וחוגגים יום הולדת לגולה סלאם! כבר שנה שאנחנו מתכנסים אחת לחודשיים לערב שכולו פואטרי סלאם ושירה מדוברת. ועכשיו, גם אתם מוזמנים להצטרף אלינו. אם כבר הייתם, נשמח שתבואו שוב. ואם עד עכשיו לא יצא לכם, תמיד יש פעם ראשונה.
פססס, לכל מי שעדיין לא היה, ובמקרה לא יודע מה זה ערב פואטרי סלאם, רק אספר שמדובר במשהו אחר. זוהי תחרות ידידותית, בה עולים היוצרים אחד אחרי השני, ומתחרים על לב הקהל ועל קולו, במטרה לעלות לסיבוב הבא ולהציג קטע נוסף. סיפרתי מספיק, כל מילה נוספת מיותרת, בואו ותראו בעצמכם...
אז מה בתוכנית? ערב פואטרי סלאם חגיגי במיוחד, על הנושאים הכי בוערים שיש. במהלך הערב נשחט פרות קדושות, ניתן למוזות להשמיע את קולן וביחד נחטט בקרביהם של החיים עצמם. תהיה עוגה (אולי), בלונים (אם תביאו) ומלא מלא פואטרי סלאם (זה בוודאות, מבטיח).
במהלך הערב הקרוב יופיעו מגוון יוצרים, ותיקים לצד חדשים. יוצגו קטעים שנכתבו במיוחד עבור ערב זה, כמו גם קטעים שחיכו שנים במגירה.
ידובררו, יוטחו ויסופרו מגוון רחב של נושאים החל מדברים בנאליים כמו בחירות ושנת הלימודים ועד לנושאים איזוטריים כמו למה יש טופים וורודים.
בקיצור, פשוט בואו

☆♬○♩●♪✧♩ ★⁩ ♩✧♪●♩○♬☆

ינחה את הערב: אריאל פייגלין


יתמודדו על זכות המילה האחרונה:

אריאל חדד
מיטל עדי שחר
ניתאי עמור
עשהאל פיש
רועי אמגר
רחלי יובל

שני שלמון

☆♬○♩●♪✧♩ ★ ♩✧♪●♩○♬☆

שמואל פלורנטל ואלחנן קליין במוזיקת עולם


-מוזיקה חיה לאורך כל הערב-


☆♬○♩●♪✧♩ ★⁩ ♩✧♪●♩○♬☆

-----------------------------------------------------------------

התמונה באדיבות אריאל פייגלין*להתאמות נגישות יש לפנות בסמס או שיחת טלפון למס- 058-6909665
מה בתוכנית

צור קשר

שלחו